kes me oleme?

E-Tikand OÜ

E-Tikand OÜ on Eesti ettevõte, mis on spetsialiseerunud masintikkimise teenustele alates 1994. aastast. Meie kogemus ja teadmised on teinud meist ühe usaldusväärseima ja kvaliteetseima masintikkimise teenuse pakkuja Eestis.

Meie tikkimisteenused on mõeldud nii äriklientidele kui ka eraisikutele, kes soovivad oma rõivaid, aksessuaare, kinke või muud eset personaliseerida. 

Pakume laia valikut tikkimisvõimalusi, alates lihtsatest tekstidest ja sümbolitest kuni keerukate logo- ja pilditikkimisteni. Kasutame oma töös kvaliteetseid materjale ja tänapäevaseid masinaid, et tagada igale kliendile parimad tulemused.

Oleme pidevalt jälginud turu arenguid ja uuendanud oma teenuseid vastavalt sellele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku tulemust. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid masintikkimise teenuseid, mis vastavad täpselt klientide soovidele ja vajadustele.

Kui otsite usaldusväärset partnerit masintikkimiseks, siis E-Tikand OÜ on teie jaoks õige valik. Võtke meiega ühendust ja andke meile võimalus näidata, kuidas me saame aidata teil oma ideid ellu viia ja need reaalsuseks muuta!

Miks valida meid enda partneriks?

Soovid jätta tikkimise meie hoolde?

E-Tikand OÜ © 2023 | +372 5462 3740 | arvo@etikand.ee